Flaş ! Flaş ! Flaş ! Evrimini tamamlayamayan en eski insan Gaziantep’te ortaya çıktı

  • Evrimini tamamlayamayan en eski insan ortaya çıktı
  • Hayvanat bahçesinde koruma altına alınan en eski insan üzerinde incelemeler yapılacak Soyu Serengeti kırsalına dayandığı iddia edilen ve evrimini tamamlayamadığı öğrenilen en eski insan Gaziantep’te bulundu. Mesut Çetin ismiyle topluma karışmaya çalıştığı öğrenilen en eski insan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde koruma altına alınarak incelenmeye başlandı.   Evrimini tamamlayamadığı öne sürülen en eski insanın Mesut Çetin ismiyle modern topluma adapte olmaya çalıştığı ve gerçek kimliğini gizlediği öğrenildi. Dağlık arazide güçlükle yakalandı, koruma altına alındı
    Alanının uzman insan bilimcileri tarafından tespit edilen en eski insan Mesut Çetin, kolluk kuvvetleri tarafından dağlık arazide güçlükle yakalanarak Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde koruma altına alındı.
  • İlk insanı vatandaşların da ziyaret edebileceği öğrenildi. İncelemeye alınan ilk insan söyledikleriyle şok etti

ilk insan Mesut Çetin, kendisini yoğun ilgiyle takip eden basın mensuplarına sorunlarına verdiği cevaplarla da şok etti. Sorulara verdiği cevaplarda içinde hala hayvansı duygular hissettiğini söyleyen Mesut Çetin, hızan aylarında çiftleşmek üzere 2 ay dağda yaşadığını, bazı zamanlarda ise dağlarda köpeklerin peşinde gezdiğini açıkladı. İlk insana ilgi yoğun, inceleme sonuçları merak konusu
Güçlükle yakalandıktan sonra Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde koruma altına tutulan ve incelenmeye alınan ilk insana basın kadar vatandaşlar da ilgi gösterdi. İlk insan neslini gördüklerini için şaşkın olduklarını söyleyen vatandaşlar, araştırma sonuçlarını merakla beklediklerini söyledi. Öte yandan, ilk insanı incelemek ve araştırmalara katılmak için Türkiye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden araştırmacı bilim adamlarının Gaziantep’e akın ettiği ve konunun tüm dünyada ilgiyle takip edildiği öğrenildi.

Bir cevap yazın 5

Your email address will not be published. Required fields are marked *


masum köylü

masum köylü

yolda gördüm hala etkisindeyim bir an önce yakalansın.

İnsan oğlu

İnsan oğlu

İncelenmesi için yetkililerden yardım bekliyoruz.

Berber

Berber

Bana geldi traş oldu saçı insan saçına benzemediğini anladım bana saldırır diye korktum evlerden çıkmayın.

babanın oğlu kemal

babanın oğlu kemal

En son bir koyunu parçalarken görülmüş gittikçe saldırganlaşmaya başlamış.

pehlivan

pehlivan

arkadaşlar ben bu arkadaşı kaya önünde gördüm. CANAVARA benziyordu allah bir daha karşılaştırmasın lakabı ise AYI BOĞAN aynı anda iki ayıdan boğuştuğu görülmüştür. hayvanat bahçesi yetkililerine sesleniyorum can güvenliğiniz tehlikede DİKKAT LÜTFEN.